Hakkımızda

1988 yılında, kurucumuz Muammer Yılmaz Fevzioğlu tarafından şahıs firması olarak kurulmuş olan işletmemiz, 1993 senesinde ise şirketleşmiştir. Sektörümüzde müşterilerimiz ile ortak birçok projeyi başarı ile hayata geçirdik. Atölye ve makine üretim holümüzün kapasitesini artırarak, ekonomik kriz yıllarını büyüme ile aşmayı başardık. Firmamız, 1991 senesinden beri müşterilerimizin fabrikalarında dolum ve paketleme makinalarına mekanik servis vermekte olup, sıvı ve toz dolum hatlarındaki makinalara binlerce yedek parça üretmiş, yüzlerce projeyi başarıyla tamamlamıştır. Zaman içinde şirketimiz, deterjan dolum ve paketleme tesisleri hakkında büyük bir tecrübe edinmiş, özellikle sıvı dolum hatları konusunda geniş bir bilgi birikimine sahip olup ihtisaslaşmıştır. Paketleme sektöründeki tecrübemiz sayesinde müşteri portföyümüze deterjan, içecek ve gıda sektörünün en seçkin firmalarını katmış bulunduk. Söz konusu firmalara paketleme makineleri ve makina yedek parçaları üretimi konusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Copyright © 2013 | Timka Sanayi ve Mühendislik Hizmetleri LTD. ŞTİ.
Tasarım ve Yazılım  ekol image
Yeni web standartlarına göre yetersiz bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha iyi bir görünüm için yeni bir tarayıcıdan bağlanın.
Kullandığınız tarayıcı bu sitenin özelliklerini destekleyecek yeterliliğe sahip değildir. Lütfen daha iyi bir tarayıcı kullanın.