ÖZEL TASARIM AMBALAJLAMA

17

Depaletizer (Şişe Besleme) MakinasıPaletlenmiş olan ürünleri paletten indirmeye yarayan bir makinedir. Genelde şişe dolum hatlarında tavalara dizilmiş olarak ambalaj firmasından gelen şişeleri hatta şarj itmek için kullanılır.

Koli Etiketleme Makinası (Kapalı Koli)Makinamız kapalı olan karton ambalajları ( KOLİ ) etiketlemek için kullanılan çalışma alanını ekonomik kullanmaya yarayan özel tasarım bir etiketleme makinesidir. Çalışma alanı sıkıntısı çekilen işletmelerde hacim kaplayan açılmış kolilerin, daha kapalı iken etiketleyen makinamız çalışma alanı ve iş gücü tasarrufu sağlar. Manuel olarak etiketleme yapılan tesislere nazaran çok daha verimli ve hızlı üretim imkanı sunar.

O-TJ Duruşsuz Bobin Ek MakinasıKesintisiz üretimin önemli olduğu, dolum işleminin kesintiye uğramasının istenmediği işletmelerde sistemi durdurmadan paketleme imkanı sunan bir makinadır. Toz ve taneli maddelerin paketlenmesinde kullanılan bobinin bitmesiyle, rezerv olarak bekletilen bobinin üretime sürülmesine yarayan sonderece rantabıl bir sistemdir. Makinamızda ısıl ek kullanıldığından band ile ekleme ortadan kaldırılmış olup hız dahada arttırlmıştır. Sistem tüm torbaya dolum yapan naylon bobin kullanan paketleme hatlarında duruşsuz ek yaparak kesintisiz bir üretim sağlar.

Ölçek Besleme MakinasıKesintisiz üretimin önemli olduğu, dolum işleminin kesintiye uğramasının istenmediği işletmelerde sistemi durdurmadan paketleme imkanı sunan bir makinadır. Toz ve taneli maddelerin paketlenmesinde kullanılan bobinin bitmesiyle, rezerv olarak bekletilen bobinin üretime sürülmesine yarayan sonderece rantabıl bir sistemdir. Makinamızda ısıl ek kullanıldığından band ile ekleme ortadan kaldırılmış olup hız dahada arttırlmıştır. Sistem tüm torbaya dolum yapan naylon bobin kullanan paketleme hatlarında duruşsuz ek yaparak kesintisiz bir üretim sağlar.

Preform Besleme Makinası (Preform Damperi)Bu makinamız pet şişirme makinalarına preform beslemek için tasarlanmış ve üretilmiştir. Tedarikçiden karton box içinde gelen preformlar ortalama 20.000 Ad. / Dak. Kapasite ile çalışan şişirme makinasının önüne kurulan preform damperi ile dengeli bir şekilde beslenir. Makinaamız ile kesintisiz bir besleme sağlanır. İş gücünden ekonomi yapılacağı gibi sistem manuel beslemenin dengesizliklerinden de korunmuş olur.

Copyright © 2013 | Timka Sanayi ve Mühendislik Hizmetleri LTD. ŞTİ.
Tasarım ve Yazılım  ekol image
Yeni web standartlarına göre yetersiz bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha iyi bir görünüm için yeni bir tarayıcıdan bağlanın.
Kullandığınız tarayıcı bu sitenin özelliklerini destekleyecek yeterliliğe sahip değildir. Lütfen daha iyi bir tarayıcı kullanın.