FORMAT ŞİŞE BOY DÖNÜŞ PARÇALARI

3
Dolum hatları boyunca şişelerin doluma, etiketlemeye, kapak kapama makinasına aktarılmasında, sistemden sisteme iletilmesinde, gruplanmasında kullanılan çarklar, kavis parçaları, yıldızlar ve helezonlardan oluşan sistemlerdir.

Firmamız yaklaşık yirmi yıldır Kimyasal madde üreticileri, kozmetik ve deterjan üreticileri içecekçiler, süt ve süt ürünleri üreten kuruluşlardan oluşan geniş bir müşteri portföyüne format parçaları tasarlayıp üretmektedir. Tasarımlarımızı son versiyon yazılımlar ve 3D 7 eksenli ölçüm cihazı yardımıyla yapmaktayız. 3D FARO cihazı ile Şişe profili kusursuz şekilde ölçülüp tasarlanmakta olup üretim esnasında yıldız parçalarına en doğru şekilde yansıtılır. Format parçalarının üretimi CNC ortamda, çalışacak ambalaja en uygun malzemeden tecrubeli personelimiz tarafıntan üretilip kontrolları yapılır. Parçalar üretim hatlarına şirketimizin tecrübeli mantaj elemanlarınca yerleştirilip çalıştırılır. Şişelerin hasarsız kusursuz kalite hatası olmaksızın hat sonuna ulaşması sağlanır.
Copyright © 2013 | Timka Sanayi ve Mühendislik Hizmetleri LTD. ŞTİ.
Tasarım ve Yazılım  ekol image
Yeni web standartlarına göre yetersiz bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha iyi bir görünüm için yeni bir tarayıcıdan bağlanın.
Kullandığınız tarayıcı bu sitenin özelliklerini destekleyecek yeterliliğe sahip değildir. Lütfen daha iyi bir tarayıcı kullanın.