ÖZEL TASARIM AMBALAJLAMA EKİPMANLARI

9

Rotary Etiket Makinası MagazinleriRotary tip etiket makinalarında kullanılan aksesuarlar olup soğuk tutkallı etiketlerin şişeye basılmasını sağlayan etiket besleme kaseti ve rotary etiket kafasından oluşur. Papuçlar Tutkal diskinden tutkal alır. Etiket papuçlar tarafından kasetten alınır, tırnaklar yardımı ile etiket drama geçer. Sünger desteği ile şişeye hassas bir şekilde yapıştırılır.

Krones Etiket Vakum DramıŞişe çapına göre (etiket ölçülerine göre) vakum dram tasarımı yapılır. Dramın iç yapısındaki kompanentler orjinaline uygun özelliklerde üretilmektedir. Dramın üretim ve montajında belli kalite kriterlerine ulaşılmıştır. Üretim sonrasında ekipman makina üzerinde denenerek son kontrolleri yapılır ve kullanıma sunulur.

Multivac Termoform KalıbıPeynir üreticilerinin ürünlerini seri üretim şartalarında ambalajlayan MULTİVAC makinalarında kullanılan kalıplardır. Üreticinin geliştirdiği peynir kalıbına uygun format teknisyenlerimizce tasarlanır. CNC ortamda uygun malzeme kullanılarak üretilir. Hijyen açısından ürünü korumak amacıyla kalıp eloksal kaplanır. Üretim hattında denemeleri yapılan kalıp müşterinin hizmetine sunulur.
Copyright © 2013 | Timka Sanayi ve Mühendislik Hizmetleri LTD. ŞTİ.
Tasarım ve Yazılım  ekol image
Yeni web standartlarına göre yetersiz bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha iyi bir görünüm için yeni bir tarayıcıdan bağlanın.
Kullandığınız tarayıcı bu sitenin özelliklerini destekleyecek yeterliliğe sahip değildir. Lütfen daha iyi bir tarayıcı kullanın.